Spotkaj się z mistrzem

Dotychczas Robert Korzeniowski swoje wystąpienie o roli motywacji w biznesie wygłosił podczas spotkań w Opolu Lubelskim, Biłgoraju, Białej Podlaskiej i w Zamościu.

Prowadzisz firmę w powiecie włodawskim? Przyjdź na bezpłatne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się we Włodawie 12 lipca 2018 r. o godz. 13.30 w Restauracji Venus przy al. J. Piłsudskiego 16. Gościem specjalnym spotkania będzie czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski.

Podczas spotkania od uznanych ekspertów dowiesz się m.in. o RODO, planowanych zmianach w JPK, CIT, VAT, negocjacjach między przedsiębiorcami oraz z jakiego wsparcia ze strony Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie możesz skorzystać i w jakich planowanych misjach gospodarczych wziąć udział.

Gościem specjalnym spotkania będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, który opowie o roli motywacji w biznesie i swojej recepcie na sukces. Będzie również okazja do osobistego porozmawiania czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z jednym z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Trwające ok. 3 godzin spotkanie zakończy poczęstunek.

Spotkanie jest bezpłatne, ale ze względu na określoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja za pośrednictwem strony http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu
82 565 44 44 lub 601 801 165.