Sprawdź co rozumiesz

9 czerwca br. na UMCS odbędzie się druga edycja konkursu „Challenge Accepted”. To dobra okazja do zweryfikowania swoich umiejętności posługiwania się tym popularnym językiem obcym i wiedzy o kulturze anglosaskiej. Udział w teście jest bezpłatny.


– Zainteresowanie ubiegłoroczną, pierwszą edycją wydarzenia przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów i limit miejsc został wypełniony przed zakończeniem terminu na rejestrację zgłoszeń! W teście udział wzięło kilkaset osób, wśród których znaleźli się studenci uczelni wyższych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego – informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.
Dzięki udziałowi w teście każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie B2/C1, a także wiedzę z zakresu kultury anglosaskiej. Test składać się będzie z 60 pytań. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego, a dla wszystkich – okazjonalne dyplomy i upominki. Liczba miejsc jest ograniczona (200).
Uczestnikiem testu może zostać każdy, kto ukończył 16 lat i wypełni formularz zgłoszeniowy do 7 czerwca: www.umcs.pl (http://www.umcs.pl/pl/enqForm,zapisy-na-wielki-test-jezyka-angielskiego-2018,246.html).
Organizatorem wydarzenia jest Biuro Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. MG