Srebrni Cukrownicy

Drużyna Cukrowni Krasnystaw zajęła drugie miejsce w czternastym ogólnopolskim turnieju piłki nożnej o puchar przewodniczącego Federacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego w Polsce.

Kolejny ogólnopolski, halowy turniej piłki nożnej cukrowników odbył się w ZS w Werbkowicach. Zawody otworzyli m.in.: Edward Wyłupek – prezes Cukrowni Werbkowice, Tomasz Olenderek – członek zarządu Krajowej Spółki Cukrowej oraz Adam Olszewski – wiceprzewodniczący Federacji Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego. Do rywalizacji w systemie każdy z każdy stanęło osiem drużyn, w tym Cukrownia Krasnystaw. Oto wyniki naszego zespołu: Krasnystaw – Cukrownia Dobrzelin 3:1, Krasnystaw – Cukrownia Kruszwica 3:0, Centrala KSC – Krasnystaw 2:1, Fabryka Cukierków Pszczółka – Krasnystaw 1:4, Cukrownia Werbkowice – Krasnystaw 0:3, Cukrownia Glinojeck – Krasnystaw 1:3, Krasnystaw – Cukrownia Kluczewo 0:0. Klasyfikacja końcowa: 1. Kluczewo, 2. Krasnystaw, 3. Glinojeck, 4. KSC, 5. Werbkowice, 6. Dobrzelin, 7. Pszczólka, 8. Kruszwica. Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Sebastian Suduł z Cukrowni Krasnystaw. (kg)