Srebro dla Kacpra Berejowskiego

Na 63 sklasyfikowane kluby Sokół Lublin zajął czwarte miejsce!

Kacper Berejowski w lubelskiego Sokoła wywalczył srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym w kategorii do 48 kg. W finale zawodów rozgrywanych we Włodawie podopieczny trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców przegrał 3:8 z Andrzejem Góreckim z ULKS GRYF Wojnowo.

Pozostałe miejsca zawodników Sokoła Lublin w zawodach: 7. Karol Ostrowski (48 kg), 8. Krystian Michna (55 kg), 9. Ireneusz Głowacki (48 kg), 10. Michał Zawadzki (51 kg), 12. Sebastian Cieżko (110 kg), 21. Konrad Mrozowicz (65 kg).

W klasyfikacji drużynowej zespół z Lublina z 24 pkt. został sklasyfikowany na czwartym miejscu za Orłem Namysłów (36), LUKS Suples Kraśnik (33) i WLKS Nowe Iganie Siedlce (32). MAG

Kacper Berejowski wraz z trenerem Rafałem Borycem cieszy się ze srebrnego medalu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach