Srebro dla Osieła, brąz dla Dudek

Jakub Żwirski z UKS Spartakus Lublin cieszy się ze zwycięstwa w wadze do 26 kg w kategorii wiekowej U12. Drugie miejsce zajął Ignacy Kowalski z UMKS Ostrowia.

Dwa medale zdobyli reprezentanci Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej podczas rozgrywanych w Sanoku mistrzostw kraju w kickboxingu seniorów i juniorów w formule K1.

Wśród seniorów na drugim stopniu w kat. do 57 kg stanął Cezary Osieł. – Czarek wygrał 3:0 walkę o finał z Przemysławem Kmiecikiem z Fight Gym Lublin, natomiast walkę finałową przegrał przez przypadkowe niedozwolone kopnięcie z Damianem Rollem z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER – relacjonuje Tadeusz Poljański, prezes SKKB PL.

Brąz wśród juniorek starszych w kat. do 56 kg wywalczyła Anna Dudek. Lublinianka po zaciętej walce przegrała na punkty walkę o finał z Pauliną Grzegórską (Łaski Klub Sztuk Walki). W mistrzostwach startowało 234 zawodników i zawodniczek z 65 klubów.

Anna Dudek z SKKB PL stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii juniorek starszych do 56 kg.