Stacje na stacjach

Pięć nowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego pojawiło się w Lublinie. Zlokalizowane są na stacjach paliw Orlen przy al. Spółdzielczości Pracy, Drodze Męczenników Majdanka, al. Kraśnickiej, ul. Głębokiej i ul. Mełgiewskiej.


Na każdej stacji stanęło po 10 rowerów. Jak je wypożyczyć? – Można posłużyć się dotychczasowym kontem albo założyć nowe na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta daje użytkownikom dostęp do ofert i promocji na stacjach – tłumaczy Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike, operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego. Korzystając ze strony rowerowyorlen.pl, można wypożyczać rowery także w innych miejscach.

Lubelski Rower Miejski to jedna z najpopularniejszych tego typu sieci w Polsce. W systemie zarejestrowanych jest ponad 90 tysięcy użytkowników. – Cały czas dążymy do rozszerzania współpracy np. z galeriami handlowymi czy deweloperami. Dzięki stacjom rowerowym zyskują oni nowych klientów, a klienci zyskują wygodny i przyjemny dojazd – mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska.

Grzegorz Rekiel