Staranował drzwi budki dróżnika

Postanowił nie czekać, gdy dróżniczka przy stacji Chełm Miasto zamknęła przed nim rogatki. Chuligan wdarł się na tory i zaczął obrażać kobietę. Gdy ta schowała się przed nim w swojej budce, próbował wedrzeć się do środka. Kopał i uderzał w drzwi.

Nie wiadomo, czy mu się śpieszyło, czy miał jakiś inny powód, by tak potraktować dróżniczkę. Pewne jest to, że nic go nie tłumaczy i odpowie za swoje zachowanie.
Zajście miało miejsce w kwietniu. – Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi budynku dróżnika na dworcu kolejowym w Chełmie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany mężczyzna przeszedł przez opuszczone rogatki. Następnie wszedł na zamknięty przejazd i zachowywał się wulgarnie wobec dyżurnej ruchu.

Gdy kobieta skryła się w budynku, zaczął kopać i uderzać szczotką w drzwi. Po chwili oddalił się z tego miejsca – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
W ubiegłym tygodniu chełmscy kryminalni ustalili i zatrzymali prawdopodobnego sprawcę. To 37-letni mieszkaniec Chełma. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mowa o zdemolowanych drzwiach, których wartość oszacowano na 600 zł. (mg)