Starsza pani znalazła się

Całe szczęście, po kilku godzinach poszukiwania 91-letnia staruszka znalazła się cała i zdrowa. Niestety, los zaginionego od kilku tygodni 82-latka wciąż pozostaje nieznany.

(2 lipca) Kobieta miała wyjść z domu około godz. 17, nie wiadomo, dokąd się udała. Najpierw rodzina zaczęła szukać 91-latki z gminy Siedliszcze na własną rękę, po godz. 20 zwrócili się o pomoc do policji.

– Z uwagi na wiek i stan zdrowia zaginionej liczyła się każda chwila. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działaniach wspierali ich okoliczni mieszkańcy – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

To właśnie jeden z okolicznych mieszkańców odnalazł zbłąkaną kobietę w lesie, kilkaset metrów od domu. – Policjanci zaopiekowali się nią do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń i po badaniach przekazana została pod opiekę krewnych – dodaje podkom. Czyż.

W tym przypadku akcja poszukiwawcza zakończyła się szczęśliwie. W dalszym ciągu jednak policjanci prowadzą poszukiwania 82-latka z Dubienki, który wyszedł z domu na początku czerwca i do tej pory nie wiadomo, gdzie jest ani czy w ogóle żyje. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here