Stokrotka wprowadza szeroką ofertę środków ochrony osobistej

W Stokrotkach w Lublinie i w całej Polsce pojawiły się m.in.: maski bawełniane wielorazowe, trójwarstwowe maski medyczne, żele i mydła antybakteryjne oraz płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni

Sieć sklepów Stokrotka poszerza swoją ofertę o środki ochrony osobistej. Oprócz masek ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, dostępne są również żele i mydła antybakteryjne.

Wychodząc naprzeciw stopniowemu otwieraniu gospodarki i znoszeniu ograniczeń w poruszaniu się po obiektach publicznych i galeriach handlowych, a także oczekiwaniom klientów, Stokrotka wzbogaca swój asortyment o środki ochrony osobistej.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Sieć dąży do zapewnienia łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej gamy tych produktów podczas codziennych zakupów.

Na sklepowych półkach w Stokrotkach w Lublinie i całej Polsce pojawiły się m.in.: maski bawełniane wielorazowe, trójwarstwowe maski medyczne, żele i mydła antybakteryjne oraz płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Stokrotka cały czas zapewnia możliwość dezynfekcji rąk i dostęp do bezpłatnych rękawiczek jednorazowych podczas robienia zakupów. To kolejna odpowiedź Stokrotki na obecną sytuację epidemiologiczną. W ubiegłym miesiącu spółka uruchomiła sklep internetowy https://sklep.stokrotka.pl/ w formule zamów – odbierz, w którym można robić zakupy online przez całą dobę, a następnie odebrać je dogodnym dla siebie terminie w wybranym supermarkecie Stokrotka.

Od maja w ofercie sklepów sieci Stokrotka znajdziemy m.in.:

trójwarstwowe maski medyczne na twarz 50 szt – 99,99 zł/ 1 szt. – 1,99 zł
maska ochronna na twarz holger’s biała 10 sztuk – 44,99 zł / 1szt. – 4,49 zł
maska bawełniana wielorazowa 1 sztuk – 9,99
mydło w płynie antybakteryjne 500 ml balnea med. – 11,99 zł
żel antybakteryjny do rąk clean hands 50 ml aloes– 6,99 zł
płyn dezynfekujący do rąk i powierzchni holger 1 l– 39,99 zł
żel do dezynfekcji rąk criss 250 ml– 12,99 zł