Straż graniczna rekrutuje do służby

Młody i dynamiczny zespół, możliwości rozwoju i ponad 3 tysiące złotych „na rękę” na dzień dobry. Nadbużański Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej.

„Służba na nowoczesnym sprzęcie. Młody i dynamiczny zespół oraz możliwości rozwoju zawodowego” – tak Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie zachęca kandydatów do służby w SG. W tym roku NOSG planuje zatrudnić 145 funkcjonariuszy. Zainteresowanie jest widoczne, bo SG kusi profitami. Na start nowy funkcjonariusz otrzymuje lekko ponad 3 tys. zł netto.

Po zakończeniu szkolenia i mianowaniu na stałe jego pensja wzrasta o ponad 1 tys. zł „na rękę”. Potem jest tylko lepiej, bo dochodzą dodatki (służbowy, za stopień etc.).
Warunki przyjęcia do służby: nieposzlakowana opinia, polskie obywatelstwo, oświadczenie o niekaralności, co najmniej wykształcenie średnie oraz odpowiednia zdolność fizyczna i psychiczna do służby, potwierdzona testami. Kandydaci mogą składać dokumenty on-line lub w chełmskiej siedzibie NOSG. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here