Studenci będą świętować razem

Korowód otwierający ubiegłoroczne Dni Kultury Studenckiej

W minionym tygodniu Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Zarząd Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej ogłosiły, że w 2019 organizują wspólnie największe w historii Lublina Dni Kultury Studenckiej.


– W tym roku samorządy studenckie czołowych lubelskich uczelni łączą siły, aby zorganizować wspólnie XXVIII Lubelskie Dni Kultury Studenckiej – mówi Maciej Bień, rzecznik prasowy Komitetu Organizacyjnego LDKS. – Dzięki współpracy UMCS, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej chcemy zapewnić największą i najlepszą imprezę studencką w historii Lublina.

Nasza współpraca jest możliwa dzięki temu, że dysponujemy doświadczonym zespołem osób, które w przeszłości zajmowały się już organizacją tego typu imprez. Na ten moment nie ujawniamy jeszcze szczegółów, ale niebawem będziemy odsłaniać kolejne karty – dodaje Maciej Bień.

Od 9 do 12 maja 2019 r. na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 będzie można poczuć prawdziwie festiwalowy klimat, a wszystko za sprawą największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jak zapowiadają organizatorzy, Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 to będzie wydarzenie integrujące studentów największych lubelskich uczelni oraz mieszkańców Lublina i regionu. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here