Suche drzewa straszą

– Tylko czekać aż dojdzie tu do tragedii – alarmują mieszkańcy osiedla Zachód w Chełmie. Przy jednej z ulic stoją wyschnięte drzewa, które w każdej chwili mogą się przewrócić.

W ubiegłym tygodniu skontaktowali się z nami mieszkańcy ul. Generała Maczka w Chełmie. Alarmują, iż obok bloku nr 5 stoją dwa uschnięte drzewa. – Jedno z nich jest już pozbawione kory – mówi nam jeden z Czytelników. – Wygląda, jakby zaraz miało się przewrócić. Stan drugiego z drzew nie jest jeszcze aż tak zły, ale widać, że również ono jest osłabione. Drzewa rosną tuż przy ulicy, a także blisko parkingu. Tylko czekać aż zwalą się na jakiś przejeżdżający samochód, albo na pieszych. Czy ktoś zainteresuje się tymi drzewami dopiero wówczas, gdy dojdzie do tragedii?

Okazuje się, że władze miasta znają problem i starają się go rozwiązać. – Urząd miasta skierował już wniosek do marszałka województwa lubelskiego o wydanie zezwolenia na usunięcie tych drzew – zapewnia Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma. – Czekamy na decyzję – dodał.

Oby decyzja ta nie zapadła za późno. (kg)

1 KOMENTARZ

  1. Ktoś specjalnie wstrzyknął coś w te 3 drzewa, bo nagle obumarły, pewnie chce tam dostawić garaż, tym się powinna zająć policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here