Sukces Beauty Roomu

„Beauty Room” Katarzyny Dziedzic zwyciężył w plebiscycie na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 w powiecie krasnostawskim.

 

Konkurs „Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016” zorganizowany został przez firmę ImaGO! Polska. Polegał na stworzeniu profilu salonu i umieszczeniu w nim opisu oferowanych usług, a także zdjęć wnętrza. Do rywalizacji na terenie województwa lubelskiego przystąpiło kilkadziesiąt salonów. Najwięcej głosów oddano na Gabinet kosmetyki profesjonalnej „Metamorfoza” z Łęcznej, drugie miejsce zajął Salon Kosmetyczny Marlen z Łęcznej, a trzecie „Magia piękna” z Zamościa. W pierwszej piątce znalazł się też salon „Beauty Room” z Krasnegostawu, którego właścicielką jest Katarzyna Dziedzic. „Beauty Room” okazał się bezkonkurencyjny wśród salonów z powiatu krasnostawskiego. – Głosy było można oddawać internetowo od 17 października, ale my zgłosiliśmy się do konkursu dopiero kilka dni później, dlatego zajęcie pierwszego miejsca w powiecie cieszy nas jeszcze bardziej – mówi Katarzyna Dziedzic.
Pani Katarzyna jest właścicielką „Beauty Room’u” dopiero od pięciu miesięcy i ma zaledwie 19 lat. – Mimo małego doświadczenia postanowiłam wystartować w konkursie. Motywacją była przede wszystkim liczba zadowolonych klientów i dobra opinia, jaką mamy w mieście – opowiada.
Na swojej stronie na facebooku „Beauty Room” często organizuje promocje, konkursy i pokazy, w których mogą brać udział także osoby spoza Krasnegostawu. – Chciałabym serdecznie podziękować za każdy oddany na mój salon głos. Były ich setki i każdemu dziękuję z osobna – podsumuje pani Katarzyna. (kg)