Sukcesy dziewcząt z Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem

Brązowe medalistki rejonowych zawodów w piłce siatkowej dziewcząt - drużyna Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem: Weronika Łukaszewska, Milena Ślusarczuk, Ewelina Mazurkiewicz, Łucja Dulbas, Malwina Prus, Julia Wilgocka i Wiktoria Mazur.

Drużyna siatkarek z Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem zajęła trzecie miejsce w rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim rejonowych zawodach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podopieczne Grzegorza Morylowskiego musiały uznać wyższość jedynie faworytów rozgrywek – tomaszowskich SP Nr 2 i SP Nr 3.

– Dla naszej szkoły jest to bardzo duży sukces, zwłaszcza że najpierw musieliśmy zwyciężyć w zawodach gminnych, a następnie powiatowych – mówi Grzegorz Morylowski. – Finały rozgrywek, w których uczestniczyło sześć zespołów były zacięte, a wszystkie zespoły prezentowały wysoki i wyrównany poziom – dodaje opiekun drużyny z Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem, która zajęła trzecie miejsce, pozostawiając w tyle SP Grabowiec, SP Nr 2 Hrubieszów i SP Nr 8 Zamość.

Mistrzynie „4”

Sukcesem zakończył się także udział ekipy z Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem w rozgrywanych w miniony poniedziałek w Siennicy Nadolnej mistrzostwach powiatu krasnostawskiego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej „4” dziewcząt.Podopieczne Alicji Tomasik-Matysiak wygrały rywalizację, okazując się lepsze po zaciętej walce (2:1) od SP Małochwiej. (2. miejsce) oraz gospodarza turnieju, SP Siennica Nadolna (3. miejsce).

We wtorkowym turnieju chłopców rywalizowały tylko dwa zespoły. SP Siennica Nadolna pokonała 2:0 SP Małochwiej Duży. (bas)

Mistrzynie powiatu krasnostawskiego w piłce siatkowej „4”: Magdalena Frańczuk, Daria Mazur, Matylda Skubisz, Maja Prus, Marta Moń, Patrycja Kuryło, Aleksandra Pastuszak i Julia Litwin.