SuperWhistlers obronili tytuł!

Dobiegła końca Wakacyjna Liga Amatorów. W tegorocznej edycji rozgrywek, organizowanych przez Stowarzyszenie Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich w Lublinie, w trzech ligach rywalizowały 22 zespoły. Mistrzem całych rozgrywek została po raz drugi z rzędu drużyna SuperWhistlers. Obrońcy tytułu wygrali 6 z 7 spotkań i okazali się lepsi od Stenmaru Lublin. Zadecydował o tym bezpośredni mecz tych drużyn. Na trzecim stopniu podium uplasowała się ekipa TUZ Ubezpieczenia.
– Emocje towarzyszyły uczestnikom do ostatniej kolejki i ostatnich spotkań. W efekcie mogliśmy oglądać ciekawe mecze a zawodnicy do końca walczyli o triumfy – cieszy się Damian Kuźniak, prezes OAKP. Losy miejsc na podium ważyły się do końca. W ostatniej kolejce czołowa trójka: SuperWhistlers, Stenmar i TUZ Ubezpieczenia solidarnie jednak wygrywały swoje mecze i kolejność na finiszu nie uległa już zmianie. W drugiej lidze nie było mocnych na Sezonowców, którzy wyprzedzili dwie drużyny Zbieranin.
W trzeciej lidze na pierwszym miejscu znalazła się drużyna Szerszeń Team, druga lokata dla Impactu Tatary, zaś trzecia dla Bulbazaurów. Główną nagrodę ligi, voucher na bezpłatny udział w sezonie 2017, zdobyła drużyna SuperWhistlers.
Nagroda fair play powędrowała do Huragana Trynitar. MAG