Świetny start danowców w Pucharze Pabianic

Aż 69 medali, w tym 34 złote, 24 srebrne i 11 brązowych zdobyli reprezentanci LKSW Dan ze Świdnika w rozegranym w sobotę Pucharze Pabianic w taekwondo!

– Wszyscy spisali się znakomicie, ale szczególne powody do radości mieli Maja Frączyk i Janek Hawrysz, którzy zdobyli tytuły najlepszych zawodników imprezy w kategorii dzieci! Maja zdobyła cztery złote, a Janek trzy złote i srebrny medal – relacjonuje Piotr Bernat, trener główny Dana

Nasza drużyna wywalczyła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej imprezy zdobywając kolejny piękny puchar.  MAG

Medalowe pozycje LKSW Dan

(w nawiasie liczba złotych, srebrnych i brązowych medali)

Konrad Berbeć (1-1-0), Maja Besztak (3-1-0), Bartosz Bodzak (1-0-0), Wojciech Dejer (0-3-0), Maja Frączyk (4-0-0), Marcin Gołębiowski (1-0-1), Antoni Hawrysz (2-2-0), Jan Hawrysz (3-1-0), Natalia Kubiś (0-2-0), Maja Matysiak (2-1-0), Jakub Ostrowski (2-1-0), Krystian Paprocki (2-2-0), Aron Ruśniak (1-0-1), Lena Sawa (0-1-1), Jakub Sawa (0-1-0), Milena Zasybska (0-0-2), Kacper Zawadzki (0-0-2), Szymon Łuczkiewicz (1-1-0), Mikołaj Frączyk (0-2-1), Szymon Hawrysz (0-1-0), Olga Krawczyk (0-0-1), Kacper Kuraś (2-0-0), Kinga Matysiak (3-0-0), Maria Skiba (0-1-0), Weronika Widzińska (0-1-0), Oliwia Frączyk (1-1-0), Tomasz Gumienniak (1-0-0), Michał Markowski (2-1-0), Kacper Ozimek (0-0-1), Jakub Trześniak (2-0-1). Srebrne medale drużyn w składzie: Maja Frączyk, Kacper Zawadzki, Krystian Paprocki oraz Kinga Matysiak, Maja Besztak, Jan Hawrysz, Maria Skiba.