Szczęśliwa wygrana

Motor dość szczęśliwie wygrał w sobotę w Pruszkowie

Piłkarze Motoru znowu nie zachwycili grą, ale w sobotę w Pruszkowie, w odróżnieniu od meczu rozegranego tydzień wcześniej w Grudziądzu, zdołali zdobyć trzy punkty. Zwycięskiego gola w spotkaniu z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli II ligi Zniczem ni to strzałem, ni to dośrodkowaniem w 85. minucie zdobył Piotr Ceglarz.

Styl gry Motoru wciąż pozostawia wiele do życzenia. W poczynaniach podopiecznych trenera Marka Saganowksiego brakuje przede wszystkim szybkich, składnych akcji, a co za tym idzie i okazji do strzelania bramek.

W sobotę o wygranej ze Zniczem zadecydował… centrostrzał wprowadzonego w 61. minucie na boisko Ceglarza, po którym piłka niespodziewanie wylądowała w siatce obok zaskoczonego bramkarza gospodarzy.

Kolejny mecz Motor rozegra już w czwartek, na Arenie Lublin zmierzy się z Olimpią Elbląg. Spotkanie na żywo pokaże TVP Sport (godz. 19.30). MAG

Pozostałe mecze 20. kolejki:

Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz 0:4 * Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki 0:0 * Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów 0:0 * Górnik Polkowice – Stal Rzeszów 1:2 * Lech II Poznań – Sokół Ostróda 1:1 * GKS Katowice – Hutnik Kraków 0:2 * Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław i Pogoń Siedlce – Chojniczanka zakończyły się po zamknięciu tego wydania * pauzowała: Garbarnia Kraków.

Znicz Pruszków – Motor Lublin 0:1 (0:0)

Znicz: Misztal – Bochenek, Pomorski, Tabara (72 Grabowski), Grudziński, Firlej (62 Gabrych), Machalski, Kaliniec, Janco, Baran, Hrnciar (72 Bonyanga).
Motor: Madejski – M. Król, Wawszczyk, Cichocki, Bogacz, Duda, Swędrowski, R. Król, Wójcik (64 Pakulski), Moskwik (61 Ceglarz), Ropski (61 Świderski).
Bramka: Ceglarz 85. Żółta kartka: Swędrowski (M.). Sędziował: Bielawski (Katowice).

1. Katowice 19 41 39-20
2. Polkowice 18 39 37-16
3. Wigry 18 37 27-15
4. Chojniczanka 18 34 32-18
5. Skra 18 31 26-16
6. Kalisz 19 30 29-21
7. Śląsk II 18 28 28-24
8. Sokół 19 27 28-25