Szkolą programistów

W Hotelu Victoria spotkali się pasjonaci programowania i wszyscy, którzy wiążą swoją przyszłość z tą dziedziną informatyki. Są to cykliczne spotkania organizowane przez Software Development Academy.


Wydarzenie jest skierowane do wszystkich, którzy chcą stale się rozwijać, zarabiać więcej, robić coś satysfakcjonującego, interesują się branżą IT, kochają podróżować i marzą o pracy zdalnej. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak nauczyć się programowania od podstaw i ile czasu to zajmuje, jak wygląda w tej chwili branża IT w Polsce, od czego zależy, czy dostanie się pracę oraz jak w tym pomoże Software Development Academy i wiele innych. Wszyscy, którzy są zdecydowani i przekonani co do takiego kierunku kariery mają możliwość rozpoczęcia kilkumiesięcznego kursu programowania od podstaw z rabatem.

– Staramy się dotrzeć do coraz szerszego grona osób zainteresowanych branżą IT. Umożliwiamy wejście do zawodu, już jest ponad 2200 osób, które tę ścieżkę z nami przeszły – informował Michał Mysiak, prezes i współwłaściciel Software Development Academy.

Spotkania są cykliczne. Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest wcześniejsza rejestracja na stronie https://lublin-start-it.evenea.pl/. Wstęp jest bezpłatny.

Joanna Niećko