Szlifowali formę u podnóża Tatr

Reprezentanci Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin tradycjnie już w pierwszych dniach wakacji wyjechali na szkolenie letnie do Bukowiny Tatrzańskiej.


Obóz odbył się zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanepidu dla tego typu zgrupowań. Mimo zwiększonej ilości procedur karatecy pilnie szkolili się pod czujnym okiem szkoleniowców Okręgowego Związku Karate w Lublinie i świetnie się przy tym bawili.

W tegorocznym wyjeździe małoletnim uczestnikom towarzyszyli rodzice, którzy mieli okazję z bliska obserwować postępy swoich pociech. Jak się później okazało taka formuła rodzinnego obozowania przypadła uczestnikom do gustu. Juniorzy i seniorzy doskonalili technikę i taktykę walki karate kyokushin, uczyli się i doskonalili kata wg najnowszych standardów IKO. Uzupełnieniem szkolenia były techniki self deffence, techniki z kijem Bo.

Duża cześć uczestników przystąpiła do egzaminów na kolejne stopnie szkoleniowe i pozytywnie zaliczyła testy. Nie zabrakło czasu na bliski kontakt z relaksującą tatrzańską przyrodą.

W te wakacje naszych karateków czekają jeszcze dwa duże wydarzenia w sierpniu: Ogólnopolskie szkolenie IKO Poland Summer Camp w Lublinie oraz szkolenie kadr wojewódzkich OZK w Krasnobrodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here