W szpitalu brakuje lekarzy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie poszukuje lekarzy kilku specjalizacji. W szpitalu brakuje np. anestezjologów, ginekologów i chirurgów.

 

Ogłoszenie o poszukiwaniu przez krasnostawski szpital lekarzy do pracy pojawiło się na stronie internetowej placówki. Wynika z niego, że w SP ZOZ-ie brakuje anestezjologów, lekarzy intensywnej terapii, chirurgii ogólnej, położnictwa i ginekologii. Szpital szuka też specjalistów medycyny ratunkowej, lekarzy do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i chorób wewnętrznych. Nieoficjalnie mówi się, że znaleźć ich będzie bardzo trudno. W województwie lubelskim po prostu brakuje ludzi z medycznym wykształceniem. Lekarzy jest tak mało, że mogą przebierać w ofertach i mają spore wymagania płacowe. A krasnostawski szpital do krezusów nie należy.
Osoby zainteresowane pracą w SP ZOZ mogą składać oferty w kancelarii szpitala przy ul. Sobieskiego 4, 22-300 Krasnystaw lub wysyłać na maila: sekretariat@spzozkrasnystaw.pl. Więcej informacji pod numerem tel. 82 576 21 70. (k)