Szukają kierowcy i dostawczaka

Krasnostawska policja ustaliła, jaki samochód w nocy 5 maja śmiertelnie potrącił rowerzystę w Zakręciu. Był to dostawczy Renault Master. Kryminalni szukają pojazdu i jego kierowcy. I apelują o pomoc w rozwikłaniu sprawy.

5 maja około godz. 3.00 w Zakręciu na drodze krajowej nr 17 prowadzącego rower 66-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Siedliszcze w powiecie chełmskim, potrącił nieznany pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia. Lekarzom nie udało się uratować życia rowerzysty.
Policja z Krasnegostawu ustaliła, że znalezione na miejscu zdarzenia elementy samochodu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, że sprawca poruszał się dostawczym autem marki Renault Master.

Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką. Wizerunek kierowcy zarejestrowała jedna z kamer miejskiego monitoringu. Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciu o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod numerem tel. 47 813 32 10 lub z najbliższą jednostką policji. (ps)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here