Szukają świadków

Kto podróżował nocą z czwartku na piątek drogą krajową nr 12 i był świadkiem potrącenia mężczyzny przez samochód ciężarowy, niech niezwłocznie zgłosi się do najbliższej jednostki policji.

Do wypadku doszło na trasie Piaski – Chełm, w Struży Kolonii, około godz. 23:45 w czwartek (4 marca).

– Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 44-letni kierowca pojazdu ciężarowego, jadąc po nieoświetlonym odcinku krajowej drogi numer 12, w ostatniej chwili zauważył pieszego, który nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Doszło do potrącenia, a pomimo podjętej resuscytacji 52-latek zmarł – informuje kom. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej komendy policji.

Pod nadzorem lokalnej prokuratury wszczęte zostało śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku. Tymczasem świdnicka policja apeluje do bezpośrednich świadków tego zdarzenia o kontakt. – Ich informacje, ewentualnie nagrania z samochodowych wideo rejestratorów, niewykluczone, że pomogą odtworzyć przebieg zdarzenia – podkreśla komisarz Szczepanowska.

Jeśli któryś z mieszkańców Chełma czy powiatu chełmskiego ma informacje o tym zdarzeniu, powinien czym prędzej zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku lub najbliższej jednostki – Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, podległego jej komisariatu czy posterunku. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here