Szukasz mieszkania w Chełmie? Przyjdź na Dni Otwarte!

Już w najbliższy weekend warto wybrać się na spacer po nowym osiedlu w Chełmie –  Cicha Dolina przy ul. Chełmońskiego. Będą tam czekać specjaliści ds.nieruchomości, którzy oprowadzą Państwa po budynkach i odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie inwestycji.

Podczas najbliższych Dni Otwartych będą mieli Państwo okazję pospacerować po osiedlu, obejrzeć mieszkania o różnorodnych rozkładach i metrażach, zobaczyć nowo powstały plac zabaw oraz mieszkanie wykończone pod klucz.

To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już w lipcu przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup mieszkania w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Chełmońskiego to docelowo 6 budynków, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Katalog mieszkań obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 34 do 74 m². Nowe mieszkania cechują przemyślane układy  i funkcjonalne rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

Już w najbliższy weekend na Państwa pytania odpowiedzą specjaliści ds. sprzedaży, ekspert od kredytów oraz kierownik budowy. Serwowana będzie pyszna kawę, herbata oraz coś słodkiego!

Serdecznie zapraszamy:

27-28 czerwca (sobota i niedziela)

Godz. 10.00 – 17.00

Więcej informacji na https://ttsdevelopment.pl/

Tel.

730 608  455
730 608  312
730 608  319
730 608 316

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here