Szukasz własnego M? Przyjdź w weekend do Gali!

TBV, wiodący deweloper w Lublinie, od lat uczestniczy w targach mieszkań, organizowanych w Gali. Podczas najbliższej edycji poszukujący własnego M będą mogli zapoznać się z najnowszą propozycją firmy – Osiedlem Regaty, które powstaje przy ul. Zemborzyckiej, na terenie po byłym torze samochodowym.

W najbliższy weekend, 27 i 28 października, w Galerii Gala przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie odbędzie się kolejna, jesienna, edycja Giełdy Mieszkań. Podobnie jak wiosną, także i teraz swoją ofertę zaprezentuje ponad 30 wystawców.


Odbywająca się w Galerii Gala od kilku lat dwa razy do roku, wiosną i jesienią, Giełda Mieszkań cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno oferujących mieszkania i domy, jak i poszukujących własnego M. Nie inaczej będzie i teraz.

Wśród deweloperów, którzy przedstawią swoją najnowszą ofertę, znajdą się między innymi wiodące firmy w branży w mieście: TBV, Galadom, Chrzanowscy, DomLublin, Mak Dom a także te mniej znane, jak Szafirowa, która zachęca do zamieszkania na osiedlu Poręba czy też Lalak Nieruchomości.

Goście odwiedzający jesienną edycję giełdy będą mogli skorzystać także z bezpłatnych porad, których udzielą specjaliści z branży kredytowej z mFinanse S.A., Inwest Kapital oraz Lubelskiego Centrum Kredytowego, ubezpieczeniowej oraz projektowania wnętrz.

Na odwiedzających czekać będą również: Katalog Giełdowy, zawierający porady i oferty wystawców oraz Mapa Inwestycji Mieszkaniowych w Lublinie z zaznaczonymi obecnie prowadzonymi budowami realizowanymi przez deweloperów.

Godziny otwarcia: 10-17.

Wstęp wolny.

Wystawcy jesiennej Giełdy Mieszkań

MAK DOM * TBV *Chrzanowscy Development * LTK Company * WIKANA * Szafirowa * Lalak Nieruchomości * LUK * GDL * TTS Development/TECHNOBETON * PPH Orion * DOMLUBLIN * CRH Żagiel Dom * FILLHOUSE * Aussie Development * Willowa II * Phinance * Galadom * KS Development * Franczewska Nieruchomości * Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rudnik” * mFinanse S.A. * Inwest Kapital * Lubelskie Centrum Kredytowe * AMB Construction S.C. * Elizówka Park * PROFIT DEWELOPER Jerzy Koper * Expander Advisors * OPEN FINANCE S.A. * As-Babuni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here