Szydłowskie trafią pod strzechy

Lublinianka Krystyna Szydłowska wraz ze swoimi siostrami Elżbietą i Jolantą z Łodzi skradły serca publiczności wygrywając pierwszą edycję programu „The Voice Senior”. Teraz wielbiciele talentu przesympatycznych artystek, mogą cieszyć się ich debiutancką płytą! Od dzisiaj dostępną także w Biedronce, największej sieci dyskontowej w kraju.


Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o tych supersiostrach. Z dnia na dzień ich życie po wygranej pod koniec 2019 roku w „The Voice Senior” zaczęło pędzić jak szalone! Siostry były gwiazdami „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem i miały zakontraktowane dziesiątki koncertów. Czas pandemii nieco zweryfikował te plany, ale siostry nie poddały się. Dzięki współpracy z Universal Music Polska wydały płytę!

Album noszący tytuł po prostu „Siostry Szydłowskie”, swoją premierę miał 5 lutego. Płytę wypełnia osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewały podczas występu w programie „The Voice Senior”, utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister, Dolly Parton, ABBA.

Krystyna Szydłowska, ceniona w Lublinie śpiewaczka operetkowa, znana z wielu wspaniałych występów w Teatrze Muzycznym, przyznaje, że wydanie płyty było zawsze marzeniem sióstr i cieszy się, że program „The Voice Senior” pomógł im je zrealizować. – Nie spoczęłyśmy na laurach. Jak mówi się A, to trzeba powiedzieć też i B. Udowodniłyśmy sobie i innym, że warto pracować, realizować swoje pasje, robić to co się kocha. Na tej płycie śpiewamy sercem, z miłością do ludzi, do siebie wzajemnie – dodaje pani Krystyna.

Muzyczny świat o płycie „Siostry Szydłowskie” dowiedział się 5 lutego w….finale kolejnej edycji „The Voice Senior”, w której gościnnie zaśpiewały. Tego samego dnia album trafił do sprzedaży w sieci EMPiK. Od dzisiaj (29 marca) krążek będzie do kupienia także w największej sieci dyskontowej w kraju – Biedronce.

– Moja przyjaciółka mówi, że nasza płyta dotrze teraz pod strzechy. Sama często robię zakupy w Biedronce. Spotykam tam wielu miłych, serdecznych ludzi, mamy okazję porozmawiać. Jestem zbudowana tą miłością, tymi ciepłymi słowami – przyznaje Krystyna Szydłowska i zdradza tygodnikowi, że już trwają prace nad kolejną, tym razem autorską płytą.

Siostry Szydłowskie mają w planach także trasę koncertową. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here