Tak IKEA Lublin świętowała swoje pierwsze urodziny

Od czwartku do niedzieli IKEA Lublin świętowała swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na wszystkich, którzy przez cztery dni odwiedzili sklep przy Al. Spółdzielczości Pracy czekały wyjątkowe atrakcje.


Dzieci miały niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z bohaterami szwedzkich bajek – Pipi Langstrumpf, która wyczarowywała z balonów niezwykłe zwierzęta i przedmioty oraz z Dziećmi z Bullerbyn, które wręczały najmłodszym drobne prezenty.

Po zabawie można było sobie zrobić urodzinowe zdjęcia w fotobudce, które z pewnością będą idealną pamiątką z tego dnia. Maluchy także miały kącik zabaw dla siebie. W Smalandii – miejscu, gdzie najmłodsi mogą się pobawić, podczas gdy rodzice robią zakupy – animatorzy przeprowadzali specjalne zabawy w klimacie przyjęcia urodzinowego.

Zainteresowaniem cieszyły się także kreatywne warsztaty,. Były to m.in.: zajęcia ze scrapbookingu, na których dziec stworzyły albumy na zdjęcia z segregatorów lub lekcje „zrób to sam”, gdzie powstały makiety miast z pudełek kartonowych. Dla tych, którzy lubią rozrywkę, wymagającą skupienia, czekały turnieje gier planszowych oraz kurs szwedzkiego dla dzieci i dorosłych.

Przez rok IKEA w Lublinie odwiedziło aż 2 000 000 klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here