Talenty, szykujcie się!

Wielkimi krokami zbliża się VIII edycja konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”. Organizatorzy zapraszają wszystkich na sceniczną bitwę na talenty i gwarantują niezapomniane, jak co roku, przeżycia – wiele śmiechu, ale także i wzruszenia.
Konkurs polega na wyłonieniu najlepszych artystów spośród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Chełma, Bychawy, Krasnegostawu, Strachosławia, Świdnika i Żótaniec. Za nami są już pierwsze szkolne eliminacje. Do finału przystąpi bowiem tylko 23 uczniów. Ich talenty będzie oceniać jury, w którego składzie zasiądą znamienici lokalni artyści i przedstawiciele mediów, w tym także reprezentant redakcji „Nowego Tygodnia”. W tej edycji konkursu, czeka nas także „facebookowe” głosowanie na nagrodę publiczności. Szczegóły już niebawem!
Finał „Mam talent u Czarniecczyków” odbędzie się 9 lutego w ChDK-u. Miejsca na widowni można rezerwować przed finałem u organizatora (droga mailowa, telefoniczna: aldonapiszczek@wp.pl; liceum@1lo.chelm.pl; 82 565 38 85). (mg)