Targi Lublin zapraszają

Firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych od lat chętnie biorą udział w lubelskich targach

Nie przebrzmiały jeszcze echa Giełdy Mieszkań, organizowanej przed tygodniem w Centrum Gala, a w perspektywie pojawia się już kolejna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą lubelskich deweloperów. Od 23 do 25 marca w Lublinie odbędą się Targi Mieszkań i Nieruchomości, którym towarzyszyć będą Targi LUBDOM Budownictwo Aranżacje Ogród.


Przez trzy dni, od 23 do 25 marca, na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej będzie można sprawdzić ofertę wiodących deweloperów, brokerów, pośredników w obrocie nieruchomościami, spółdzielni mieszkaniowych oraz firm oferujących budowę domów jednorodzinnych.
Podczas targów będzie można zasięgnąć także porady u ekspertów finansowych, zapoznać się z ofertą kredytową banków, a także zbadać swoją zdolność kredytową. Specjaliści z branży mieszkaniowej opowiedzą o nadchodzących zmianach i trendach, podpowiedzą także jak zaaranżować nowe mieszkanie.
Fachowe porady będzie można uzyskać również podczas targów LUBDOM, na których znajdziemy kompleksową ofertę dla mieszkania, domu i ogrodu.
Targi podzielone będą tematycznie. LUBDOM Budownictwo to miejsce, w którym porównamy ofertę produktów oraz usług kluczowych w pracach budowlanych i remontowych.
W części poświęconej aranżacjom (LUBDOM Aranżacje) znajdziemy meble i elementy wyposażenia wnętrz idealne dla domu, mieszkania lub biura.
W części LUBDOM Ogród zaaranżujemy lub stworzymy od podstaw swój wymarzony ogród. LUBDOM Architektura to z kolei usługi z zakresu projektowania, doradztwo, i wizjonerstwo, które sprawią, że marzenia o własnym domu przybiorą właściwą formę.
Szczegółowy plan targów oraz listę wystawców można znaleźć na stronach internetowych: www.lubdom.targi.lublin.pl, www.mieszkania.targi.lublin.pl  KB