Targi ONA&ON 2016

W weekend 26-27 listopada hala Targów Lublin pękała w szwach nie tylko od uczestników Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych, ale także od przyszłych nowożeńców. A to za sprawą Targów ONA&ON.
Pary, które są znudzone internetowymi pomysłami i koncepcjami na udany ślub oraz wesele w końcu znalazły coś dla siebie. Inspiracji mogły poszukać na specjalnych targach w miniony weekend. Dzięki ok. 100 wystawcom mogły zaplanować najważniejszy dzień swojego życia. Można było przymierzać, wybierać, próbować. Znaleźć wszystko – zaczynając od ślubnej sukni, garnituru, obrączek, kończąc na fotografie, muzyce, dekoracjach czy cateringu.
Pierwszy dzień zaczął się od pokazu sukien ślubnych. Zagrał także kwartet smyczkowy Anima. Odbyły się także warsztaty z dietetykiem Katarzyną Rogińską o tym, jak odpowiednio przygotować się do tej ważnej uroczystości. Oprócz tego odbyła się nauka walczyka, którą przygotowała Szkoła Tańca Zamek. Można było zasięgnąć porady w kwestii wyboru garnituru. Odbyły się też pokazy barmańskie w wykonaniu Air Show Flair.
Drugiego dnia także odbywały się pokazy sukien ślubnych i garniturów. Dodatkowo wręczono nagrody wystawcom w ramach konkursu form promocji targowej.
W targach udział wzięły m.in. firmy oferujące usługi kosmetyczne, fryzjerskie, kwiaciarskie, muzyczne, gastronomiczne oraz zajmujące się organizacją uroczystości i podroży ślubnej.
Dodatkową atrakcję stanowiły konkursy. Można było wygrać np. wycieczkę do Paryża, robiąc sobie zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej ścianki.
Joanna Niećko