TBV rusza z budową Lizbony

Z Dziennika budowy Budapesztu. W budynkach, które oddane zostaną do użytku już za chwilę, nie ma wolnych mieszkań. Pojedyncze lokale są za to do nabycia w budynku A8, który będzie oddawany pod koniec roku

Wiosna zawsze przynosi ożywienie na rynku deweloperskim. Jakimi inwestycjami zachęcają do zamieszkania na swoim wiodące w Lublinie firmy oferujące mieszkania? Dzisiaj piszemy o ofercie spółki TBV.

Firma obecnie prowadzi inwestycje w kilku miejscach w Lublinie, m.in. w dzielnicach cieszącymi się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących na Czechowie oraz Felinie.
W inwestycjach, które TBV zakończy jeszcze w tym roku, mieszkań do sprzedania pozostało już bardzo niewiele.

Przy Paganiniego 23 na Czechowie, gdzie powstaje 11-kondygnacyjny budynek z 138 mieszkaniami i podziemnym garażem, w ofercie zostały zaledwie trzy lokale o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Cena za mkw. wynosi 5900 zł.

Dużo taniej, bo od 4400 do 4600 zł za metr kwadratowy w zależności od piętra, można nabyć mieszkania w Budapeszcie na Osiedlu Europejskim na Felinie. Zostały jednak tylko pojedyncze 4-pokojowe lokale w budynku A8, który będzie oddany pod koniec roku.
Dzisiaj z kolei na osiedlu na Felinie spółka TBV rozpocznie budowę kolejnego etapu Osiedla Europejskiego – Lizbony.

Przy ul. Królowej Bony powstaną ostatecznie trzy budynki czterokondygnacyjne, w każdym po 77 mieszkań o pow. od 29 do 75 mkw.
W kondygnacjach podziemnych znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo powstaną też zewnętrzne miejsca parkingowe.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren wokół budynków będzie monitorowany.
Połowa mieszkań w budynku A 9, w który znajdzie się 77 lokali jest już zarezerwowana!
Ceny od 4500 do 4900 zł za metr kwadratowy.
Zakończenie budowy pierwszego budynku zaplanowano na IV kwartał przyszłego roku.

Ostatnie mieszkanie na Osiedlu Prestige

TBV ma w ofercie także ostatnie mieszkanie w budynku B4b na osiedlu Prestige na Czechowie, oddanym do użytkowania pod koniec ubiegłego roku.
Mieszkanie trzypokojowe z kuchnią ma powierzchnię 62,46 mkw. i niestandartową wysokość (264 cm). Mieści się na 2. piętrze.
Cena 5800 zł za mkw.
Szczegółowe informacje oraz plany mieszkań w inwestycjach TBV można znaleźć na stronie internetowej spółki – www.tbv.pl
Kontakt do dewelopera – adres biura sprzedaży: Lublin, ulica Nałęczowska 30 (biurowiec przy galerii Parada), tel. 81 533 54 44. KB