TBV zachęca do zamieszkania w Lizbonie

Czwarty etap Osiedla Europejskiego położony jest przy ul. Królowej Bony. Składa się z trzech trzypiętrowych budynków A9, A10, A11 i nosi nazwę Lizbona

Był Rzym, Londyn i Budapeszt. Teraz na budowanym przez spółkę TBV na Felinie Osiedlu Europejskim powstanie Lizbona. Deweloper rozpoczął sprzedaż budowy czwartego etapu osiedla, na który składać się z budynków będą trzy trzypiętrowe budynki A9, A10, A11.


W każdym z budynków mieścić się będzie po 77 mieszkań, przemyślanych pod kątem funkcjonalności. W ofercie znajdują się kawalerki o pow. 29 mkw. oraz mieszkania 2, 3- i 4-pokojowe. Największe ma pow. 75 mkw. To atrakcyjna oferta zarówno dla rodzin, par czy studentów – podkreśla deweloper.
W budynkach znajdzie się kondygnacja podziemna z miejscami garażowymi. Dodatkowo powstaną też zewnętrzne miejsca parkingowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren wokół budynków będzie monitorowany.
Na terenie osiedla powstaną trzy place zabaw wyposażone w certyfikowane sprzęty. Dodatkowym atutem jest dostęp do strefy rekreacyjno-sportowej znajdującej się wzdłuż ul. Józefa Franczaka „Lalka”, która obejmuje boiska do piłki nożnej, koszykówki oraz siatkówki, a także dwa duże place zabaw, jeden na nawierzchni piaszczystej, zaś drugi na poliuretanowej. Integralną częścią osiedla jest także budynek, w którym znajdzie się supermarket Stokrotka oraz lokale usługowe na wynajem. Termin rozpoczęcia budowy budynku A9 zaplanowano na maj, zakończenie na IV kwartał przyszłego roku. Dla przyszłych mieszkańców Lizbony TBV przygotowało konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do słonecznej stolicy Portugalii! BS