Tęcza powstrzymała Sokoła

ZTS Sokół Lublin w turnieju w Bydgoszczy reprezentowali: Krystian Deneka, Dawid Bilyal, Roni Wójcik, Kamil Tylec, Kacper Berejowski, Krystian Michna, Kevin Kłosowski, Adam Grabowski, Konrad Mrozowicz i Oliwier Trześniak

Świetnie w rozgrywanym w Bydgoszczy turnieju drużynowym Bartnicki Cup 2.0 w zapasach w stylu wolnym spisali się reprezentanci Sokoła Lublin. Podopieczni trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców w siedmio zespołowej stawce zajęli drugie miejsce.


Lublinianie po zwycięstwach w fazie grupowej 8:1 z Wisłą Świecie oraz 5:4 z gospodarzami turnieju – Gwiazdą Bydgoszcz awansowali do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

W rywalizacji o finał ekipa Sokoła pokonała 5:4 Bloczek Team Pelplin. W spotkaniu o złoto nasi reprezentanci musieli niestety uznać wyższość drużyny Tęczy Środy Wlkp., z którą przegrali 3:6.

– Finał i to drugie miejsce są tym cenniejsze, że nasza drużyna składała się wyłącznie z wychowanków – nie było zawodników wypożyczonych z innych klubów. Oprócz Sokoła tylko drużyna ZKS Koszalin składała się z samych wychowanków – mówi trener Krzysztof Boryc.

Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy Sokoła to uczniowie lub absolwenci klas profilowanych i sportowych funkcjonujących przy SP20. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here