Teraz przedsiębiorcy spotykają się w sieci

Spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu z uwagi na epidemię koronawirusa przeniosły się do sieci. Internetowa wersja KOB cieszy się, podobnie jak co miesięczne spotkania u klubowiczów. sporym zainteresowaniem ze strony lubelskich przedsiębiorców

Okres pandemii jest ogromnym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Tym szczególniej jest ważne ich integrowanie się i współpraca. Od połowy marca, gdy zostały wprowadzone przepisy ograniczające możliwość spotykania się w liczniejszej grupie, Giełda Eventów zorganizowała dla członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu dwie edycje online.


Podczas pierwszej transmisji live w social media lubelscy przedsiębiorcy mogli dowiedzieć się, jak dotrzeć do klienta wirtualnie. Odbiór tego spotkania był niezwykle pozytywny.

– Online z nami było aż kilkuset przedsiębiorców, a tysiące obejrzało internetową wersję KOB w pierwszej dobie. Gościem edycji była Elżbieta Liberda, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego Lex Perfecta oraz biuro nieruchomości, która przedstawiła premierę swojej książki „Być rentierem”.

Rozmawialiśmy o kanałach online dotarcia do klienta, dzieleniu się wiedzą wirtualnie, różnicach w doborze treści poprzez bloga i vloga oraz aspektach pracy zdalnej, która dotyczy teraz licznych przedsiębiorców – mówi Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. – Dziękujemy ambasadorom wydarzenia za promocję edycji online #zostańwdomu.

Na nasze spotkanie zapraszali między innymi: aktorka telewizyjna i teatralna Agnieszka Wielgosz, tancerka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna Małgorzata Kosik, dwukrotna mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk oraz Kuba Piątek, nasz zawodowy motocyklista, reprezentant Polski w rajdach cross-country, dwukrotny zdobywca Pucharu Świata juniorów w 2014 i 2015 roku. Dziękujemy naszemu klubowiczowi Profesjonalna.tv za realizację transmisji – dodaje E. Fijołek.

Kolejna, druga w sieci edycja KOB odbyła się 1 kwietnia w formie wideokonferencji z udziałem klubowiczów oraz gości klubu. Przedsiębiorcy mogli bezpośrednio poinformować o wyzwaniach, trybie pracy w okresie pandemii oraz potrzebach i możliwościach współpracy. – To była ważna i potrzeba dyskusja w tym trudnym czasie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim członkom KOB za tworzenie naszej społeczności i wasze zaufanie. Wspierajmy się i współpracujmy w tym trudnym dla wszystkich czasie! – zachęca szefowa Giełdy Eventów. KB

Realizację marcowej, internetowej edycji KOB przeprowadziła firma Profesjonalna.tv, jeden z klubowiczów