Tłumy na otwarciu SKENDE Shopping

Praca wre – centrum SKENDE Shopping ma zostać otwarte jeszcze w listopadzie tego roku

Weekend otwarcia SKENDE Shopping okazał się dużym sukcesem. Przez trzy dni nowe centrum handlowe, mieszczące się przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, odwiedziło ponad 73 tysiące osób. Mieszkańcy miasta i regionu chętnie bawili się na koncercie Margaret czy też podczas loterii paragonowej, w której do wygrania było urządzenie mieszkania przez IKEA, warte aż 40 tysięcy złotych.


– Wielkie otwarcie SKENDE Shopping było wyjątkowym wydarzeniem. Chcemy podziękować wszystkim, którzy spędzili tych kilka dni razem z nami. W ten weekend pokazaliśmy, że SKENDE Shopping jest atrakcyjnym miejscem spotkań, w którym panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Cieszymy się, że przygotowane atrakcje – koncert Margaret, loteria, spotkania z blogerami – spodobały się mieszkańcom miasta oraz regionu. Wiemy, że pozytywne reakcje wzbudziły również miejsca stworzone z myślą o dzieciach: wyspy zabaw, ścianka rysowanka czy Małe Miasto LuCreate, w którym dzieci mogą stać się małymi architektami – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.
Największe emocje podczas otwarcia towarzyszyły finałowej loterii „My płacimy, Ty urządzasz”. Przed SKENDE Shopping ponad 3000 zgromadzonych osób liczyło na wygraną. Szczęśliwy los należał do rodziny, która właśnie urządza swoje mieszkanie, a zwycięskie zakupy zrobiła w sklepie IKEA, otwartym przy Al. Spółdzielczości Pracy już przed trzema miesiącami.
Pani Marta wraz z mężem długo nie mogli uwierzyć w swoje szczęście i wygraną 40 000 złotych na zakupy w sklepie IKEA. Na wszystkie osoby, które wzięły udział w losowaniu, czekał natomiast tort.
W Skende Shopping, otwartym w Lublinie przed tygodniem, swoje sklepy mają znane marki z segmentu mody, zdrowia i urody, wyposażenia wnętrz, RTV i AGD, multimediów, produktów dla dzieci, artykułów dla zwierząt i wiele innych.
Wśród najemców 70 lokali znalazły się między innymi: H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Smyk, Rossmann, Świat Książki, Home&You, Abra, Bel-Pol, Flying Tiger Copenhagen, Euro RTV AGD czy też jedyny w Lublinie supermarket francuskiej sieci Intermarche. KB