Trenowali w Tatrach

70 osób z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori wzięło udział w letnim obozie karate, jaki odbył się w Bukowinie Tatrzańskiej.


W Tatry zawodniczki i zawodnicy Satori pojechali pod opieką trenerów: sensei Bartłomieja Zakrzewskiego (3 dan) i sensei Wojciecha Kłodnickiego (1 dan). Po treningach, które odbywały się w pięknej, górskiej scenerii, uczestnicy obozu mieli możliwość zadbać o swoje umiejętności pływackie w hotelowym basenie czy zrelaksować się w saunie.

Podczas warsztatów doskonalone były techniki podstawowe kihon, ido-geiko, jak również układy formalne – kata. Nie obyło się również bez ogniska z pieczeniem kiełbasek i występów artystycznych w wykonaniu dzieci. Na koniec odbyły się egzaminy na kolejne stopnie kyu.

– Bardzo dobra pogoda sprawiła, że dziesięciodniowy pobyt w Bukowinie minął bardzo szybko i w doskonałej atmosferze – podkreśla Bartłomiej Zakrzewski. W obozie wzięło udział blisko 300 osób, a jego organizatorem był Lubelski Klub Karate Kyokushin, któremu przewodzi shihan Jacek Czerniec (6 dan). (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here