Trenuj z najlepszymi

W środę w Berej Boxing Lublin odbywał się wspólny trening oraz sparingi, w których oprócz gospodarzy udział brali także reprezentanci MGKS Gwarek Łęczna i KS Za Bramą Kraśnik

Berej Boxing Lublin zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z boksu. Treningi w sali gimnastycznej VI Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Adama Mickiewicza odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.


– Trening pięściarski to najlepszy sport dla młodych ludzi. To połączenie atletyki, ogólnego rozwoju fizycznego oraz wzrostu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Boks uczy wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności – trener Paweł Berejowski zachwala zajęcia bokserskie dla dzieci i młodzieży.

Berej Boxing to od lat najlepszy klub w okręgu lubelskim. Spod ręki Pawła Berejowskiego wyszło wielu znakomitych zawodników, na czele z medalistkami mistrzostw Europy, mistrzynią wśród juniorek Darią Puszką i wicemistrzyniami juniorek Eweliną Mańką oraz kadetek Weroniką Bochen.

W klubie oprócz P. Berejowskiego zajęcia z zawodnikami prowadzi 35-letni Mykhailo Kovalenko, były mistrz Ukrainy 14. -15-latków, a także kandydat na mistrza sportu na Ogólnoukraińskiej Uniwersjadzie 2007.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 578 686 214 oraz na profilu Berej Boxing na Facebooku. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here