Trójka najlepsza w województwie

Gimnazjum nr 3 w Krasnymstawie zwyciężyło w finale wojewódzkim ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

19 maja w Zamościu podopieczni Pawła Haładyja – Daniel Piętal, Patryk Podgórski i Konrad Dziedzic, zajęli pierwsze miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa ruchu drogowego w kat. szkół gimnazjalnych. Uczniowie Trójki zostali najlepszą ekipą województwa lubelskiego po raz drugi z rzędu. Turniej został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie, Polski Związek Motorowy w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu.

Rywalizowało 18 drużyn – zwycięzcy turniejów powiatowych. Gimnazjum nr 3 w Krasnymstawie reprezentować będzie województwo lubelskie podczas finału ogólnopolskiego turnieju, który odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Przelewicach (województwo zachodniopomorskie). (k)