Trwają zapisy do Świdnickiego EURO ‘2021

Stowarzyszenie Manufaktura Futbolu w Świdniku prowadzi zapisy do turnieju Świdnickie EURO ‘2021 dla drużyn sześcioosobowych w piłce nożnej, który w dniach 26-27 czerwca br. odbędzie się na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku.


Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach: do lat 18, 19-35, 35+ oraz kobiet. Każda z kategorii będzie rozgrywana jednego dnia. Wszystkie uczestniczące w rywalizacji drużyny otrzymają okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe. Zawodnicy czołowych zespołów w każdej kategorii pamiątkowe złote, srebrne i brązowe medale. Organizatorzy przywidują także wyróżnienia w postaci stetuetek i nagród rzeczowych dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w każdej rozgrywanej kategorii.

Kontakt z organizatorem: jacekkosierb@interia.pl lub tel. 601413856. Zapraszamy do udziału. Zapisy już trwają, z kto pierwszy – ten lepszy bowiem obowiązuje limit 24 drużyn! Świdnickie Euro ‘2021 swoim Honorowym Patronatem objął burmistrz Miasta Świdnik Waldemar Jakson. Turniej zostanie sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here