Trzecia sekretarz w tej kadencji

Renata Ciepłowicz została sekretarzem miasta Chełm. Na stanowisku zastąpiła Annę Misiurę, która z końcem listopada przeszła na emeryturę. Nowa sekretarz od lat pracuje w urzędzie, a wcześniej była związana z geodezją i mieniem komunalnym.

To już trzecia sekretarz miasta w obecnej kadencji, nie licząc Elżbiety Grzyb, która odeszła ze stanowiska niedługo po tym, jak Jakub Banaszek objął urząd prezydenta Chełma. W 2019 roku sekretarzem miasta została Małgorzata Grzegorczuk, która wygrała konkurs, ale jak się później okazało, nie była to najlepsza decyzja personalna włodarza Chełma. Grzegorczuk po kilku miesiącach pracy została odwołana.

W drugiej połowie minionego roku funkcję sekretarza objęła Anna Misiura. Przeszła do magistratu ze starostwa powiatowego w Hrubieszowie na mocy porozumienia między samorządami. Misiura doskonale znała chełmski urząd, bo pracowała w nim przez wiele lat. Z końcem listopada br. przeszła jednak na emeryturę. Na jej miejsce prezydent Banaszek powołał Renatę Ciepłowicz, urzędniczkę z dużym doświadczeniem, lubianą przez koleżanki i kolegów z pracy. Ciepłowicz w poprzedniej kadencji pełniła obowiązki dyrektora Wydziału Geodezji, Kartografii i Mienia Komunalnego. Ostatnio pracowała w Departamencie Architektury, Geodezji i Inwestycji.

Renata Ciepłowicz, obok prezydenta Jakuba Banaszka, wiceprezydent Doroty Cieślik i skarbnik Marzeny Guzowskiej, znalazła się w ścisłym kierownictwie urzędu miasta. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here