Trzynastka nie przyniosła liderowi pecha

Przed finałowym meczem: Omega Przyjaciele – FC Buraki.

Za nami trzynasty halowy turniej w piłce nożnej organizowany tej zimy dla dzieci i młodzieży przez Ognisko TKKF Omega i niestrudzonego prezesa Zbigniewa Furmana.


„13” nie przyniosła pecha prowadzącym w cyklu Burakom. Robert Dankiewicz i spółka wygrali kolejne zawody, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo tak jak wcześniej. W grach eliminacyjnych FC Buraki, po dwóch wygranych 12:3 z FC Lubelaki i 16:2 z FC Leonki, zanotowały remis 7:7 z Omegą Przyjaciele. Zarówno FC Buraki, jak i Omega zgromadziły po 7 pkt. i o tym, który z zespołów wygra turniej, decydowało dodatkowe spotkanie. Mecz 15:13 wygrali liderzy cyklu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Krysa (Omega), a bramkarzem Dominik Jermakowski (Lubelaki). Tytuł króla strzelców wywalczył Robert Dankiewicz (FC Buraki), zdobywca 17 bramek.

– Gramy w każdą niedzielę w SP nr 52 na Felinie od 9 do 14. Już dziś zapraszam drużyny dziecięce z całego miasta na naszą piłkarską zabawę. Warunek jest jeden, drużyny muszą przyjechać z opiekunem – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here