Turniej Lubelszczyzny w boksie odbędzie się już po raz siódmy

Kolejna środa w Berej Boxing Lublin przy ul. Mickiewicza upłynęła pod znakiem wspólnych treningów i sparingów pięściarzy lubelskiego klubu z zawodnikami i zawodniczkami MGKS Gwarek  Łęczna oraz Sparty i KS Za Bramą Kraśnik

Od 2014 roku pod koniec stycznia lub na początku lutego Berej Boxing i Lubelski Okręgowy Związek Bokserski organizują Turniej Lubelszczyzny. W tym roku zawody także odbędą się, ale nieco później.


– Pandemia koronawirusa nieznacznie pokrzyżowała nam plany, ale nie poddajemy się i zapraszamy zawodniczki i zawodników na turniej pięściarski, który zaplanowaliśmy na 20 i 21 lutego – mówi Paweł Berejowski z Berej Boxing Lublin.

Turniej Lubelszczyzny w Boksie, odbywający się w gościnnych murach VI Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza w Lublinie, w którym swój „dom” znalazł klub Berej Boxing, już na dobre wpisał się w kalendarz imprez Lubelskiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

– Od 2014 roku Turniej Lubelszczyzny jest pierwszą imprezą w roku, w której mają okazję zaprezentować się zawodnicy z naszego okręgu, ale nie tylko. Coraz chętniej do Lublina przyjeżdżają bowiem pięściarze z całej Polski, a nawet z zagranicy – z Białorusi i Ukrainy – dodaje Krzysztof Sugier, prezes LOZB. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here