Twoje wakacyjne zdjęcie w naszej gazecie!

To już piąta edycja konkursu „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje” organizowanego przez redakcję Nowego Tygodnia i Stowarzyszenie WeRwA. Wyruszając na długie zamorskie wcza-sy lub kilkugodzinną wycieczkę po okolicy pamiętajcie o zabraniu wydania papierowego Nowego Tygodnia. Warto, bo czeka moc nagród!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach. W pierwszej przedmiotem konkursu będzie jedno zdjęcie wykonane podczas aktualnych wakacji, czyli do 30 września. Zdjęcie musi zawierać przynajmniej fragment pierwszej strony naszej gazety z widocznym logo. W kategorii „prezentacja” uczestnicy w maksymalnie 10 minut będą mogli opowiedzieć o swoich wakacjach oraz pokazać zdjęcia i filmiki.

W obu kategoriach najważniejszy jest pomysł, bo przecież ciekawiej i atrakcyjniej można pokazać rowerową wycieczkę po Bagnie Serebryskim niż np. zwiedzanie piramid w Egipcie. Na Państwa zdjęcia czekamy już teraz pod adresem poczty elektronicznej konkurs@nowytydzien.pl. Będziemy je publikować w kolejnych wydaniach Nowego Tygodnia. Najlepsze zdjęcia zostaną zakwalifikowane do finałowego głosowania, które odbędzie się w październiku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie listopada.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej oraz z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć wraz z wizerunkiem osób w wydaniu papierowym Nowego Tygodnia oraz na profilach organizatorów konkursu na Facebooku.

Regulamin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here