Tych festiwali wiosennych nie można przegapić

Czy istnieje coś lepszego niż koncert muzyczny ulubionego artysty? Owszem – festiwal, który w trakcie zwykle kilkudniowego eventu obfituje w całe mnóstwo nie tylko muzycznych, ale i kulturalnych i rozrywkowych atrakcji. Które festiwale są godne uwagi? Przedstawiamy te, których wprost nie można przegapić.

Międzynarodowe Targi Poznańskie z wyjątkowymi gośćmi

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce, które ma szczęście do wydarzeń wyjątkowych. Nie inaczej będzie teraz – już w kwietniu odbędzie się tu Enea Spring Break Showcase Festival. To wyjątkowe wydarzenie potrwa od 23 do 25 kwietnia i z pewnością przyciągnie sporą publiczność ze względu na swój unikatowy charakter. Enea Spring Break Showcase Festival to bowiem festiwal, który łączy talent znanych i uznanych artystów oraz debiutantów, którzy mimo dużego talentu nie zostali jeszcze odkryci przez szerszą publikę. W tym roku odbędzie się już siódma edycja tego wyjątkowego wydarzenia.

Kto pojawi się w tym roku na scenie? Będzie to między innymi Mrozu, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Julia Marcell, Rosalie, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Tęskno, a także Joulie Fox, Ptakova, Meek, Sanag, Maria Tyszkiewicz, Vermona Kids, Sonia Stein czy The Walkers. Prócz wyjątkowych koncertów uczestnicy będą mogli także wziąć udział w spotkaniach z osobami z branży muzycznej oraz w warsztatach. Warto już teraz zapisać datę 23-25 kwietnia w kalendarzu. Więcej informacji na temat Enea Spring Break Showcase Festival można znaleźć na stronie: https://muno.pl/festiwale/.

Revive Festival 2020 w Małej Warszawie

17 kwietnia klub Mała Warszawa stanie się świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Tego dnia miejsce to wypełni się eksperymentalnymi i industrialnymi brzmieniami, a już następnego dnia uczestnicy będą mogli bawić się na wielogodzinnym afterze. Na wszystkich gości Revive Festival czekają dzienne wydarzenia oraz wieczorne koncerty, a także dopracowany line-up. Warto wspomnieć choćby o ANFS live, Hadone, Gem, Endlec, Cranz, Maureen Raven, OTHK live, Modifer, Bjarki, Regis, Subcode, Sin, Rikhter, Rebekah czy Soho Rezanejad live. Szykuje się prawdziwie muzyczna uczta i niesamowita dawka dobrej zabawy.

Charity Rock Restival 2020

To jeszcze nie koniec – 15 kwietnia w warszawskiej Progresji odbędzie się Charity Rock Festival 2020. To pierwszy charytatywny przegląd zespołów oraz kapel rockowych, których organizatorem jest Poland Charity Festival. Event 15 kwietnia będzie pomocą dla Dominika Słowińskiego. Szykuje się niesamowita zabawa w szczytnym celu. Line-up zapowiada się imponująco: warto wspomnieć choćby o legendzie polskiej sceny rockowej, czyli TSA Michalski Niekrasz Kapłon czy uznanym w Europie AC/DC tribute bandzie – 4 szmery. Publiczność rozgrzeje także znany i lubiany Zacier, tribute band Perfectu a więc Rebelianci czy Niewinni, którzy przypadną do gustu fanom twórczości kultowego Ryśka Riedla. Na scenie pojawi się także Funky Tak, AFTERLOAD, zespół GOOOD, a także RZAWP – Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, który otworzy całe wydarzenie utworem „Il Silenzio”. Moc zabawy, szansa wzięcia udziału w licytacji płyt i szczytny cel – naprawdę warto zanotować tę datę w kalendarzu.

Artykuł sponsorowany