Unit Lublin Złotym Orłem Polskiego Budownictwa

Złotego Orła Polskiego Budownictwa 2017 dla firmy Unit Lublin – Waldemar Lenartowicz, odebrał w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017, jej właściciel (na zdjęciu drugi z lewej).

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” , jedne z najważniejszych nagród branży budowlanej, zostały rozdane! Wśród laureatów tegorocznej, już dziesiątej edycji konkursu, znalazła się także firma Unit Lublin – Waldemar Lenartowicz, która zdobyła Złotego Orła w kategorii „Budownictwo Ogólne”.

Konkurs „Orły Polskiego Budownictwa”, organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, już od 10 lat nagradza firmy, które kreują obraz budownictwa nowoczesnego i bezpiecznego, stanowiąc przy tym wzór dobrego zarządzania i reprezentując godną naśladowania postawę biznesową. Od pierwszej edycji prestiżowe tytuły przyznaje niezależna kapituła konkursu. Tegoroczna odsłona nie była pod tym względem wyjątkiem.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2017” oraz innych projektów, realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, miało miejsce podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017”, zorganizowanej w hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie. Wśród tłumnie przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele świata polityki i biznesu. Jednak tego wieczoru najważniejsi byli laureaci!
W kategorii „Budownictwo ogólne” złotą statuetką „Orła Polskiego Budownictwa 2017 „uhonorowano Unit Lublin – Waldemar Lenartowicz. Lubelska firma posiada bogate doświadczenie w dziedzinie budownictwa jedno- i wielorodzinnego, a także w budownictwie usługowym i przemysłowym. Działa na rynku już od 1993 roku.
Unit Lublin specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych. Firmie nie jest obca również współpraca z innymi wykonawcami, zarówno w ramach podwykonawstwa, jak i wspólnego prowadzenia zadań inwestycyjnych.
Unit Lublin – Waldemar Lenartowicz współpracuje z wieloma deweloperami, m.in. TBV, Chrzanowscy Development, Wikana, Sigma House i ZIPS – P&P Dewelopment.
W Lublinie w wielu miejscach można spotkać budynki mieszkalne, które powstały dzięki Unit Lublin lub z udziałem firmy na osiedlach Nowy Ruczaj, Leonówka, Compas, Gęsia II, Słoneczny Stok, Irysowy Dwór, Apartamenty pod Kasztanami, Zbożowa, Metropolitan II i Pana Balcera. Unit zbudował także wyszły także m.in. szpital onkologiczny oraz przedszkole przy ul. Wielkopolskiej.
Domeną firmy jest solidność i rzetelność świadczonych usług oraz fachowa współpraca z inwestorami i projektantami, co ważne na każdym etapie realizacji.
Uzupełnieniem dotychczasowej działalności jest serwis samochodów oraz serwis maszyn budowlanych. Firma prowadzi kompleksową usługę klientów indywidualnych, i firm w zakresie mechaniki samochodowej i maszyn budowanych. KB

Pozostali zdobywcy Złotych Orłów Polskiego Budownictwa 2017:  CLIMA GOLD (w kategorii klimatyzacja i wentylacja obiektów), DACHLAND (Pokrycia dachowe, elewacje obiektów), IDS-BUD („Budownictwo przemysłowe i specjalistyczne”), LEIER Polska (Producenci materiałów budowlanych), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski Spółka Jawna (Producenci materiałów budowlanych), Punto Pruszyński (Producenci materiałów budowlanych), RACIS Development (Usługi deweloperskie – jakość wykonania),  RD bud (Generalny Wykonawca), SICHER BAUTECHNIK (Producent chemii budowlanej), Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w Jaworznie („Modernizacja Obiektów”), VBW Engineering (Innowacyjność i Nowoczesne Technologie w Budownictwie)