Uwaga! Wchodzić pojedynczo!

W gminie Żmudź nie czekali aż czwarta fala Covid-19 rozkręci się na dobre i już wprowadzili ograniczenia dla osób załatwiających formalności w urzędzie. Na decyzję urzędników o tym, żeby wizyty ustalać telefonicznie, a do urzędu wchodzić pojedynczo wpływ miały też liczne ostatnio u mieszkańców gminy infekcje.

Edyta Niezgoda, wójt gminy Żmudź, w związku z rosnącą z dnia na dzień liczbą zakażeń koronawirusem w województwie lubelskim wydała komunikat skierowany do petentów: „W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem mając na uwadze zdrowie interesantów zwracam się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze telefoniczne konsultowanie się z pracownikami Urzędu Gminy Żmudź celem ustalenia terminu i sposobu załatwienia spraw. Jednocześnie informuję, że interesanci są wpuszczani do budynku Urzędu Gminy pojedynczo. Ponadto zwracam się z apelem o dokonywanie płatności przelewem…”.

– Zdecydowaliśmy się na wydanie tego komunikatu ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców, urzędników. Pamiętamy dokładnie sytuację w naszym urzędzie i gminie sprzed pół roku, więc wolimy być ostrożni w sytuacji, gdy tych zachorowań znów jest więcej – mówi wójt Niezgoda. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here