W finale Omega pokonała Stare Bronowice dopiero po dwóch seriach rzutów karnych

Dopiero w sobotę, a nie w czwartek 11 listopada (z uwagi na Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej, o którym piszemy na str. 13) Ognisko TKKF Omega zorganizowało na Felinie Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości. W zawodach, które odbyły się już po raz 37. udział wzięło siedem zespołów.


W finale drużyna Omegi pokonała Stare Bronowice dopiero po dwóch seriach rzutów karnych 5:4 (w regulaminowym czasie było 3:3). W meczu o 3. miejsce FC Czechów wygrał z ekipą Fury Lubartowska 3:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Chudzik (Stare Bronowice), a bramkarzem Patryk Błaszczak (Omega). Królem strzelców z 12 golami został Piotr Krysa (Omega).

– Tu na Felinie z wielkim szacunkiem do Niepodległej Ojczyzny czciliśmy 103 rocznicę tego wielkiego wydarzenia. Z dala od polityki, dziwnych zdarzeń,  wydarzeń i wypowiedzi pokazaliśmy, że w pokorze ukryta jest wielkość, prawda i szacunek od serca do prawdy historycznej – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, pomysłodawca i organizator turnieju. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here