W Kraśniczynie bez zmian

Celina Czerniej pozostanie dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kraśniczynie na kolejne pięć lat. Do konkursu, który odbył się w minionym tygodniu, przystąpiła jako jedyna. Kilka godzin przed rozpoczęciem prac komisji konkursowej swoją kandydaturę wycofał Jacek Jagiełło.

Wszystko wskazywało na to, że do konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Kraśniczynie przystąpi dwoje kandydatów, Celina Czerniej, która zarządza placówką od dziesięciu lat i Jacek Jagiełło, były szef szkoły rolniczej w Siennicy Różanej. W poniedziałek 11 lipca, na kilka godzin przed rozpoczęciem prac komisji konkursowej, Jagiełło z niewiadomych przyczyn wycofał jednak swoje zgłoszenie. Można jedynie przypuszczać, że najprawdopodobniej nie był pewien wygranej w konkursie.

Pozostała zatem tylko jedna kandydatka, Celina Czerniej. W takiej sytuacji komisja postanowiła rekomendować ją Monice Grzesiuk, wójt gminy Kraśniczyn, na stanowisko dyrektora szkoły, na kolejną pięcioletnią kadencję. Wójt zapowiedziała, że w najbliższych dniach wręczy dotychczasowej dyrektor powołanie na okres od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2027 r. ps

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here