W niedzielę odbędzie się 3. LOTTO Półmaraton Lubelski

Na stadionie przy Al. Piłsudskiego odbędą się m.in. biegi dla dzieci i młodzieży „Przez metry po kilometry”

Przed nami jedno z największych wydarzeń biegowych tej jesieni w Lublinie! Już najbliższą niedzielę, 27 października o godz. 10:00 ze stadionu lekkoatletycznego przy Al. Piłsudskiego wystartuje 3. LOTTO Półmaraton Lubelski.

3. LOTTO Półmaraton Lubelski rozegrany zostanie na dystansie 21,0975 km. Start i meta zostały zaplanowane na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Piłsudskiego 22.

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 27.10.2019) będzie miała ukończone 16 lat.

Zapisy na bieg prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. By zapisać się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany start i nie muszą się rejestrować

Opłata startowa za udział w biegu 3. LOTTO Półmaraton Lubelski do 22 października lub do wyczerpania limitu miejsc wynosi 70 złotych, w dniach 25-26 października (piątek-sobota) – 80 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Osoby, które w dniu biegu będą miały ukończone 60 lat są zwolnione z opłaty startowej. W dniu biegu zapisy na 3. Półmaraton Lubelski nie będą prowadzone.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w wydarzeniu jako zawodnik, kibic, wolontariusz czy uczestnik wydarzeń towarzyszących. A tych ostatnich będzie sporo, odbędą się m.in. biegi dla dzieci i młodzieży „Przez metry po kilometry”, sportowej zabawy nie zabraknie także w strefie animacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here