W zespole wicemistrzów Polski na ławce trenerskiej bez zmian

Start Lublin ogłosił skład sztabu szkoleniowego, który w sezonie 2020/2021 będzie pracował z zespołem koszykarzy, którzy w ostatnich rozgrywkach wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Żadnej niespodzianki nie ma.


Trudno było spodziewać się, żeby lubelski klub chciał pożegnać się z trenerem Davidem Dedkiem. Po pierwsze Start osiągnął w minionym sezonie historyczny sukces zdobywając srebrny medal ligowych rozgrywek, po drugie szkoleniowiec ma ważny kontrakt.

Jeśli chodzi o sztab szkoleniowy to można było zastanawiać się czy któremuś z trenerów zamarzy się solowa kariera, a może któryś nie dogada się z klubem, bo umowy z końcem sezonu wygasły. Na szczęście wszyscy zostali na nowo zakontraktowani na rok!

I tak w ekipie trenera Davida Dedka ponownie znaleźli się: Michał Sikora i Przemysław Łuszczewski (asystenci trenera), Kuba Drozd (trener przygotowania fizycznego), Jakub Majewski oraz Paweł Pogorzelec (fizjoterapeuci).

Lubelski zespół przygotowania do sezonu, który rozpocznie się 27 sierpnia rozpocznie w pierwszej połowie lipca. Drużyna będzie przygotowywała się w Lublinie.

Start weźmie udział w co najmniej dwóch turniejach towarzyskich. Dwa tygodnie przed inauguracją rozgrywek będzie gospodarzem Memoriału Zdzisława Niedzieli, a w weekend poprzedzający pierwszą ligową kolejkę będzie uczestniczył w Turnieju Mistrzów we Włocławku, w którym zagrają cztery najlepsze ekipy sezonu 2019/20. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here