Wakacje na strzelnicy

Umiejętność strzelania i znajomość broni w obecnych czasach może okazać się bardzo ważna. Strzelnice360.pl i strzelnica Falcon zapraszają na rekreacyjne strzelanie i zapraszają do nauki obsługi broni. Pomożemy nauczyć się strzelać z wybranej broni krótkiej i długiej – pistoletów, rewolwerów czy karabinów szturmowych. Chętni mogą liczyć na pomoc w zdobyciu pozwolenia na broń. Wystarczy zadzwonić i umówić się na strzelanie lub szkolenie. Każde strzelanie poprzedzi bezpłatny podstawowy kurs bezpiecznej obsługi broni krótkiej i długiej.


– Wizyta na strzelnicy może okazać się bardzo emocjonującym prezentem. Nasze obiekty dają olbrzymie możliwości strzeleckie i pozwalają ciekawie spędzić czas. Przy czym, niestety, w obecnych czasach strzelanie może okazać się nie tylko rekreacyjną rozrywką, lecz bardzo potrzebną umiejętnością – mówią instruktorzy.

– Do naszych obiektów łatwo jest dotrzeć nie tylko z Chełma i okolic, ale również z Krasnegostawu czy Włodawy, gdzie nie ma tego typu bezpiecznych strzelnic i takich możliwości rozwijania zainteresowań strzeleckich. Oczywiście każde strzelanie poprzedzi bezpłatny podstawowy kurs bezpiecznej obsługi broni krótkiej (pistoletów lub rewolwerów) i broni długiej – karabinów systemu Kałasznikowa czy używanych w zachodnich armiach karabinów typu AR-15

Organizatorzy oprócz osób indywidualnych i grup (możliwa jest organizacja szkoleń strzeleckich czy eventów rozrywkowych dla firm, czy np. wieczorów kawalerskich/panieńskich) zapraszają również rodziny z dziećmi. – Wspólne strzelanie jest świetną rozrywką dla całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówią instruktorzy. W obecności opiekunów ze strzelania będą mogły skorzystać również dzieci w wieku od 10 lat. Dla nich w razie potrzeby organizatorzy przygotowali broń małokalibrową strzelającą amunicją .022 (tzw. kbks-ową)

Dodatkową atrakcją na strzelnicy zewnętrznej jest możliwość strzelania do metalowych celów reaktywnych (tzw. gongów, sygnalizujących natychmiast trafienie) oraz strzelanie do kilku celów umieszczonych na różnych odległościach. Chętni nie muszą mieć oczywiście żadnych zezwoleń, a niezbędny sprzęt ochronny zapewni organizator.

Osoby, które zechcą zdobyć pozwolenie na broń, również mogą liczyć na pomoc i wsparcie w tym zakresie. Od wskazania najszybszej ścieżki, prowadzenia na każdym etapie, poprzez profesjonalne i skuteczne szkolenie przygotowujące do zdania egzaminów na policji.

Strzelania będą prowadzone na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie k. Chełma, na specjalistycznych osiach strzeleckich zlokalizowanych przed strzelnicą myśliwską PZŁ, za polem paintballowym. Szkolenie może również odbywać się na nowoczesnej klimatyzowanej strzelnicy Falcon.

Informacje i zapisy telefoniczne na konkretne godziny: tel. nr 600 753 722, email: strzelnice360@gmail.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here